Єлектрифікація

Cofiya Lotova
Пользователь
0
1 09.01.19 20:13
Ми з чоловіком купили ділянку і будемо будувати там будинок. Не знаємо з чого почати, напевно варто спочатку побудувати якийсь дерев'яний сарайчик, щоб будівельники там могли залишати інструменти та будівельні матеріали та інше. Але тут знову проблема, адже немає електрики, потрібно підключатися. Куди йти і з чого почати, щоб дали згоду на підключення до стовба?
Irinka
Пользователь
0
2 09.01.19 20:22
Складно відповісти, особливо коли ніколи з цим не стикалася. .Але якщо поміркувати, то швидше за все слід піти в місцеву електромережу і вони вам скажуть, чи це можливо, які необхідно зібрати документи і скільки приблизно це буде коштувати.
Lola
Пользователь
0
3 09.01.19 20:28
Я хочу сказати на підтримку коментаря вище. Вам потрібно йти в місцеві електромережі, і там потрібно писати заяву на технічне приєднання. Після того як ви його напишите, вам розкажуть, що потрібно робити. Але хочу вас відразу підготувати, що це все буде не швидко, багато документальної тяганини
Varya Klybkova
Пользователь
0
4 09.01.19 21:12
Я знаю, що весь цей процес дуже тривалий і забирає чимало часу і сил, тому я б вам порадила, просто звернутися до фірми, які допоможуть вам зібрати і оформити всю документацію. Я наприклад співпрацював з компанією Право на землю, вони мені допомогли з електрифікацією https://prnz.com.ua/electrification
Зоя Рейфман
Пользователь
0
5 09.01.19 21:14
Я теж вважаю, що якща є можливість фінансова, то краще заплатити і не мати головного болю, бо не все так просто як це може здатися на перший погляд