треба порада

Тарас
Пользователь
0
1 23.04.19 14:25
Привіт, народ! Питання на мільйон - Шукаю особливі світильники, у  вигляді одинарних або подвійних факелів? Дуже треба порада )))
KiraMalichko
Пользователь
0
2 23.04.19 14:27
Факели? Оригінально! А навіщо, вам, таке екзотичне освітлення? Ваша мисливська садиба залишиласябез світла, то розведіть багаття. )))
Тарас
Пользователь
0
3 23.04.19 14:29
Ви практично вгадали.  Взяли, в аренду, полупідвальне приміщення, вирішили буде в нас кафешка у середньовічному стилі, шукаємо відповідне оздоблення.
NastyaKotova
Пользователь
0
4 23.04.19 14:30
Ваша ідея дуже прикольна, мені подобається, але навіть не знаю чи зможете знайти щось у потрібному вам стилі - подивіться на китайських сайтах, там всякого добра багато. Ще варіант, щось своїми руками зробити, це зараз модно.
Тарас
Пользователь
0
5 23.04.19 14:31
Та бігаємо по магазинах і базарах,  щось шукаємо придивляємось, але якось не до вподоби все, вибір невеликий, та й якість не радує. А ручна робота вийде дуже дорого ))).
Анна
Пользователь
0
6 23.04.19 14:33
Доброго всім дня! Зробили ми  ремонт у вітальні, звісно що треба було поміняти і світильники на нові. Дуже мені хотілося придбати бра у вигляді свічок, шукали з чоловіком довгенько,  але таки знайшли. Ось на цьому сайті https://xn--4-ctbjvdtqk2j.com.ua/ua/bra-fakela/    , це інтернет-магазин Світля4ок, мені його подруга рекомендувала. Нам потрібні були класичні бра, але в каталозі були і більш брутальні варіанти, подивіться - може для вас підійдуть.
Тарас
Пользователь
0
7 23.04.19 14:34
Велике спасибі! Зайду подивлюся )))