утеплення

Илья Решетилов
Пользователь
0
1 24.01.20 18:18
Доброго дня, форумчани. Тут таке питання, в мене навесні буде невеличке будівництво, збираюся переробляти другий мансардний поверх дачі під повноцінне житлове приміщення, як ви думаєте, утеплювати треба із зовні та зсередини, чи можна обійтися тільки одним видом.
Микитюк Стас
Пользователь
0
2 24.01.20 18:19
Все залежить від бажання та наявності грошей, якщо є можливість то звісно що краще і так і так. Або утеплити зсередини тільки, до речі дуже непоганий утеплювач базальтова вата, в мене кум підлогу в квартирі утеплював нею.
Илья Решетилов
Пользователь
0
3 24.01.20 18:20
І з бажанням і з грошима все в порядку, я от про що думаю, чи подвійний шар утеплювача то не буде занадто? Як на мене все добре в міру, хвилююся за те  чи не перевориться приміщення на теплицю.
Тарас
Пользователь
0
4 24.01.20 18:21
А я думаю, що якщо ви плануєте зробити повноцінне житло з можливістю проживання на дачі в холодну пору, то утеплення зайвим не буде. Ззовні можна покласти щось простіше термопанелі пенопластові, а зсередини мінеральною ватою, я так на дачі робив. Замовляв в магазині Пан тепло, до речі непоганий сайт https://panteplo.com.ua/
Фомичов Кирилл
Пользователь
0
5 24.01.20 18:23
А мені здається, що якщо якісний утеплювач, то достатньо буде й одного шару утеплення, от та ж сама мінеральна вата дає нормальний тепловий ефект, так що я думаю досить утеплення зсередини.
mishka
Пользователь
0
6 24.01.20 22:01
Может быть и достаточно, я еще не задумывался об этом.
ceefyki
Пользователь
0
7 08.02.20 22:35
Мы утепляли фасад  пенопластом Anserglob EPS-50 30 мм, 1х0,5 м - температура значительно повсилась т.к сократились теплопотери.